Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Велика перемога Малої Комп’ютерної Академії IT Step: український освітній IT-проект підкорив Женеву

На головному IT-заході року проект «Мала Комп’ютерна Академія» увійшов у топ-5 світових проектів у номінації «Створення потенціалу». За нього проголосували 1,1 мільйон осіб з різних країн світу.

Представлена на саміті дитяча програма Малої Комп’ютерної Академії здобула звання Чемпіона у категорії «Створення людського потенціалу». Тепер протягом наступного року проекти ШАГ будуть отримувати підтримку від міжнародних організацій ITU, UNESCO, UNDP.

Наша перемога — ще один знак якості для урядів і міжнародних організацій. Для студентів Малої Академії це шлях до реалізації проектів з однолітками з різних країн. Це навички віддаленої роботи, формат якої стане основним через 10-15 років. Це підготовка дітей до майбутнього, яке вони можуть створювати самостійно.

У рамках саміту також пройшов фотоконкурс WSIS Forum Photo Contest. Мета конкурсу — досягнення сталого розвитку світу за допомогою інформаційних і комунікаційних технологій. Фотографії нашої академії стали фіналістами WSIS Forum Photo Contest.

WSIS Prizes — глобальна ініціатива щодо відбору та просування кращих цифрових проектів та інноваційних програм у світі. Чемпіонат організований за допомогою Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства у співпраці з ЮНЕСКО, ЮНІДО та ГА ООН. Мета WSIS Prizes — надати можливість користуватися інформаційними технологіями усім людям планети.

Женевський саміт WSIS — один з найбільших заходів, присвячених ІТ-сфері. Це точка перетину урядів, міжнародних організацій, бізнесу та освітніх установ. Ми пишаємося нашою перемогою і хочемо підкорювати нові вершини! Вихід Комп’ютерної Академії IT Step на такий рівень — доказ того, що освітні українські IT-проекти цікаві світу!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація