Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Безкоштовні пробні уроки для дітей 8-14 років

Безкоштовно

Новгородська,49/403

Запрошуємо дітей 8-14 років та їхніх батьків на пробне заняття з програми Малої Комп’ютерної Академії!

Ми розкажемо Вам про усі переваги навчання, а Ваші діти зможуть одразу взяти участь у безкоштовних пробних уроках!

Навчання в Малій Комп'ютерній Академії IT Step – це як тест-драйв в ІТ-індустрії. Адже за цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше. Під час пробних уроків діти поринуть в атмосферу інформаційних технологій, на власні очі побачать сучасні і комфортні аудиторії, познайомляться з викладачами.

Дітей очікують пробні уроки з:

  • 3D-моделювання - 15 серпня
  • Створення ігор - 22 серпня
  • Моделювання будинку мрії - 29 серпня

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Комп'ютерній Академії IT Step.  У них буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

У програмі заходу:

  • презентація навчальної програми
  • особливості навчання та знайомство з викладачами
  • індивідуальні консультації за потреби

 

Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо!

 

Запрошуємо Вас щочетверга впродовж серпня за попередньою реєстрацією

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація