Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Проектуємо будинок мрії за 1 годину

Безкоштовно

вул. Новгородська 49, 4-ий поверх, к. 403

Запрошуємо дітей 8-14 років та їхніх батьків на пробне заняття з програми Малої Комп’ютерної Академії!
Ми розкажемо Вам про усі переваги навчання, а Ваші діти одразу зможуть навчитись створювати свій віртуальний будинок в програмі моделювання приміщень!

Навчання в Малій Комп'ютерній Академії IT Step – це як тест-драйв в ІТ-індустрії. Адже за цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше. Під час пробних уроків діти поринуть в атмосферу інформаційних технологій, на власні очі побачать сучасні і комфортні аудиторії, познайомляться з викладачами.

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Комп'ютерній Академії IT Step. У них буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.
У програмі заходу:

  • відкритий урок для дітей з моделювання приміщень;
  • презентація навчальної програми;
  • особливості навчання та знайомство з викладачами;
  • індивідуальні консультації за потреби.


Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо!

Чекаємо Вас у четвер, 19 вересня, о 14:00 та 16:00.  Попередня реєстрація обов'язкова! 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація