Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Що вчити в 9 років, щоб в 14 заробляти більше батьків?

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Чого варто вчити дітей, щоб вони могли заробляти на своїх знаннях, ідеях і талантах? Саме про це ви зможете дізнатись на нашому відкритому уроці, який проведемо 24 вересня.

Технології не стоять на місці! Саме тому сьогодні ми навчаємо дітей тому, що принесе моральне й матеріальне задоволення їм, а їхнім батькам - спокій і впевненість вже в недалекому майбутньому.

Захід для дітей від 9 до 14 років та їхніх батьків.

У програмі заходу:

  • 5 найвідоміших дітей-мільйонерів;
  • 5 сучасних технологій, які можуть вивчати діти;
  • 7 областей знань, які будуть затребувані через 5 років;
  • 5 найважливіших предметів, без яких не можна уявити майбутнє.

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Малій Комп'ютерній Академії. У них буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

Реєстрація обов'язкова на нашому сайті.

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Увага!

Триває набір на Професійну Комп'ютерну Освіту! Встигни до 1 грудня!

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Триває набір в загальноосвітню ліцензовану школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов для 5-11 класів! Тисніть, щоб дізнатися деталі!

Детальніше

Увага!

Триває набір на Професійну Комп'ютерну Освіту! Залишилось всього декілька місць у групах!

Детальніше

Триває набір!

Інтернет-маркетинг, Тестування ПЗ (QA), WEB-розробка, Python, UI/UX дизайн -обирай курс для себе поки є вільні місця в групах!

Детальніше