м. Івано-Франківськ вул. Новгородська 49, 4-й поверх, кабінети № 408-409

Відкрито набір на спеціалізовані комп’ютерні курси за напрямком “Тестування програмного забезпечення”

У зв’язку з тим, що в нашій країні все активніше розвивається сфера IT, а саме – програмування і створення нових додатків, ресурсів, ігр та платформ, виникає потреба у фахівці, який міг би перевірити створену систему або структуру на працездатність.

Хто ж такі тестувальники? Згідно з прийнятим визначенням в сфері IT, тестувальник – це людина, в чиєму веденні знаходиться підготовка і проведення тестування наявної розробки згідно з регламентом компанії. Залежно від обсягів роботи, покладених на фахівця, визначається його роль в проекті.

Внаслідок цього є невеликий поділ:

Тестувальник. Задіяний в проектах будь-якої складності і обсягів.

Тест-проектувальник. Необхідний для невеликих і малих проектів.

Ключовою кваліфікацією є вміння знаходити дефекти в працездатності системи, створювати точні і якісні протоколи про знайдені баги і помилки. Для цього треба знати, як мінімум, мову програмування Java, PHP або будь-яку іншу, яка застосовується найчастіше в певній компанії або середовищі розробки. 

Як правило, тестувальники працюють за певним планом тестування, який складається іншими співробітниками. Що потрібно для того, щоб стати тестувальником? Професія тестувальника підійде тим, хто більше має схильність до аналітики, ніж до гуманітарних наук. Це «математик», з підвищеною уважністю до деталей і дрібниць. Залежно від рівня компанії, складності її проектів, до претендента можуть пред’являтися як вимоги по багатому досвіду роботу в цій сфері, так і лише володіння методами тестування в теорії і на практиці. 

Наскільки важливі знання мов програмування? Хоча тестувальник не створює продукт, не кодить і не програмує самостійно, він повинен добре розуміти мови програмування. При цьому, не прагнете стати універсалом – цього досягти практично неможливо, тому що завжди будуть існувати прогалини в знаннях, іноді – вельми серйозні. Виберіть ту мову, яка вам подобається найбільше – з точки зору синтаксису і юзабіліті. Або більшої затребуваності в вашому регіоні або тому, де ви б хотіли працювати в перспективі. Сучасні курси для сучасної професії.

Якщо вам цікаво цей напрям, то радимо відвідати наші спеціалізовані курси, на яких ви отримаєте базові і, за бажанням, поглиблені знання в обраному напрямку. 

Хочете навчитися Тестуванню ПЗ?

Реєстрація на курс тут 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонару?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження