Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Отримай професю майбутнього разом з IT STEP!

Якщо ви хочете отримати затребувану і високооплачувану професію поспішіть, вже зовсім скоро новоспечені студенти Комп’ютерної Академії IT Step розпочнуть заняття.
Займіть своє місце в групі і оберіть один з трьох актуальних напрямків:

Розробка програмного забезпечення
Комп’ютерна графіка та дизайн
Мережі та кібербезпека

Програма навчання міжнародного класу включає в себе міжнародну сертифікацію і на думку експертів, вважається кращою в Україні.

Ми не будемо переконувати вас в тому, що IT-спеціальність – це круто. Ви і самі знаєте, що це високі зарплати, гарантія працевлаштування, робота в будь-якій точці світу, унікальні умови праці та багато іншого. Ми тільки нагадуємо, що ви знаходитеся лише за крок до якісної IT-освіти.

Станьте професіоналом в IT – інвестуте в свої знання!

Чекаємо Вас з 9:00 до 18:00 в будні на вступній співбесіді за адресою вул.Новгородська, 49, 4 поверх

Деталі за телефонами:
(067) 699- 57-76
(050) 448-99-51
(073) 797-89-98

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація