Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Ти дизайнер? Хочеш 2 000 $? Тоді цей КОНКУРС для тебе!

Ви дизайнер і хочете, щоб вашою роботою користувалися мільйони українців?

 

Тоді варто взяти участь в нашому конкурсі.

Онлайн-журнал MC Today в партнерстві з «ПриватБанком» і Mastercard запускає конкурс на найяскравіший і креативний дизайн цифрової карти для додатка Apple Pay і Google Pay.

Автор кращого дизайну отримає 2 000 $ національній валюті на карту MasterCard від «ПриватБанку»!

Редакція MC Today вибере 50 найкреативніших дизайнів, після чого розмістить їх на сайті і відкриє читацьке голосування. Фінальні результати будуть основані на оцінках експертів, редакції та читачів. У журі конкурсу ми запросили фахівців з креативних агентств Grape, Banda і Madсats.

УВАГА!

 

Чекаємо ваші заявки до 2 червня, неділі, включно.

 

Подавати їх потрібно в форматі jpg або png. Розміри карт. П24: ширина 1064; висота 686. Файл не повинен важити більше, ніж 2 мб.

 

Всі деталі на офіційному сайті https://specials.mc.today/design-contest?fbclid=IwAR19GTMyabQndGVCMUyc77njQBNU7n8qwY-O_-j9EJ5-O2dmYjGku0lVqiE

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація