Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Запрошуємо дітей 9 -14 років на навчання у Малу Комп'ютерну Академію

Ваша дитина не уявляє життя без віртуальної реальності? Або в захваті від роботів? А, можливо уявляє себе творцем нової соціальної мережі?

Впоратись з безмежною фантазією і направити енергію в правильне русло допоможе Мала Комп’ютерна Академія!

Ми допоможемо вашій дитині знайти своє покликання, дамо унікальну можливість спробувати себе в ролі IT-фахівця і познайомитися ближче зі світом IT.

Кожен учень Академії крім отримання висококласних знань, весело проведе час, знайде нових друзів, стане впевненішим в собі.

Всі викладачі Малої Комп’ютерної Академії – це висококваліфіковані професіонали IT – індустрії, які вміють не тільки в цікавій і захоплюючій формі навчати програмуванню, але і знаходити індивідуальний підхід і розкривати творчий потенціал кожної дитини. Студенти не тільки вчаться, а й беруть участь у святах, конференціях, фотовиставках, спілкуються і стають яскравими представниками успішного сучасного світу.

Заняття проходять в будні та вихідні дні в групах до 15 студентів.

Програму навчання і деталі навчального процесу ви зможете дізнатися за телефонами:
(067) 699- 57-76
(050) 448-99-51
(073) 797-89-98

А краще, заходьте до нас за адресою: вул.Новгородська, 49, 4 пов.

Мала Комп’ютерна Академія допоможе в розвитку вашої дитини як особистості і знайти професію мрії.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація