Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Євген Павлюк

Software Engineer (Front-end) в Wix.com:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Що входить у ваші обов'язки?

Front-end розробка. Зазвичай це реалізаціяя чогось нового чи зміни поточного інтерфейсу у вже існуючих проектах. Були і проекти з нуля. Також були серверні завдання, модуль в мобільному додатку. До Wix окрім Web-у, розробляв додатки для Windows, модулі (SQL).

В яких проектах ви брали участь?

Приймав участь в різних проектах всередині компанії: редактор сайтів, попередня платформа для блогів (зараз вже інша) і модуль в мобільному додатку для управління блогом, проект для роботи з базами даних і наданням можливості користувачам звязувати ці дані з елементами на сайті, використовуючи інтерфейс користувача без коду.

Назвіть найскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь.

Модулі для торгівлі на Forex. Ці проекти я робив сам з нуля під керівництвом трейдера.

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Академія дала мені необхідні базові знання в різних сферах. Це стало хорошим стартом для початку виконання реальних замовлень і самостійного навчання.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Більше практити для використання отриманих знань. Не боятися брати реальні замовлення (фріланс, допомога знайомим, проекти для себе). Чим швидше почнеться професійна діяльність, тим краще.

IT STEP SCHOOL

Триває набір в загальноосвітню ліцензовану школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов для 5-11 класів! Тисніть, щоб дізнатися більше!

Детальніше

Триває набір!

Інтернет-маркетинг, Тестування ПЗ (QA), WEB-розробка, Python, UI/UX дизайн -обирай курс для себе поки є вільні місця в групах!

Детальніше

Увага!

Встигніть забронювати місце в Академії за старими цінами до 23 січня

Детальніше