Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Олександр Винокуров

Head of UI/UX Department в Powercode:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії ви зараз працюєте?

Зараз я працюю в компанії Powercode. Це аутсорсингова ІТ-компанія повного циклу веб та мобільної розробки з офісами в Україні, Німеччині, США та Сингапурі.

Яку посаду ви займаєте?

Head of UI/UX Department. В моїй команді 4 дизайнери. 

Що входить у ваші обов'язки?

В мої обов'язки входить менеджмент команди дизайну, контроль завантеженності дизайнерів та розподіл завдань між ними, а також безпосередньо завдання, звязані з UX і UI на масштабних проектах.

В яких проектах ви брали участь?

Минулого року ми разом з партнером організували remote команду web и mobile розробки: https://99francs.agency/
За результатами 2019 року ми отримали ряд нагород і ввійшли в топ-3 невеликих аутсорсингових команд в Україні. 
http://bit.ly/2tcBcxq
https://www.linkedin.com/in/vinokurov90/

Найскладніший та найяскравіший проект, в якому ви приймали участь?

Проект, в якому я зараз приймаю участь – це проект для великого конецерну, який займається поліграфією. Це виробництво, на якому працюють сотні працівників, які забеспечують виконання замовлень від Apple, Samsung, Sony та інших великих компаній. Моє завдання полягає в розробці UI дизайну для системи, яка повинна забезпечити автоматизацію для 19 ролей спеціалістів в цій компанії.

Яку роль у вашому житті зіграла Академія IT Step?

Завдяки Академіїї, я зміг спробувати себе в різних сферах ІТ і вибрати те, що стало мені справді до душі, а саме – дизайн. Хочу висловити вдячність всім викладачам, які зробили навчання яскравим, цікавим та незабутнім.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Читати більше професійної літератури, обов'язково вчити англійську мову і читати статті зарубіжих авторів. Не боятись приймати участь в різноманітних профільних турнірах вашої спеціальності, додавати в соцільних мережах вже успішних девелоперів, дизайнерів вашого міста чи країни і просити їх дати фідбек про ваші роботи або ж задавати запитання. Відвідувати різні ІТ-мітапи, отримувати нові знання та заводити нові знайомства.

Пробні уроки

Щотижня в IT Step Academy проходять пробні уроки для дітей! Перелік усіх івентів шукайте у розділі "Заходи"

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Триває набір в загальноосвітню ліцензовану школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов для 1-11 класів! Тисніть, щоб дізнатися більше!

Детальніше

Триває набір!

Інтернет-маркетинг, Тестування ПЗ (QA), 3Ds Max, Python, UI/UX дизайн -обирай курс для себе поки є вільні місця в групах!

Детальніше

3Ds Max

Новий курс від IT Step Academy! Встигни забронювати місце!

Детальніше

Увага!

Незважаючи на те, що навчальний рік вже давно розпочався, набір до ІТ STEP SCHOOL триває!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності