Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Тейлор Круть

Product Designer в Facebook, м. Сіетл:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії ви зараз працюєте?

Зараз я працюю Product Designer-ом в Facebook. В цю компанію я перейшла нещодавно (січень 2020 р.), раніше я працювала в Kindle, Amazon.

 

Що входить у ваші обов'язки?

Як Product Designer, я приймаю участь у всіх аспектах створення продукту, від генерації ідей для наступних інновацій компанії, до підтримки запуску продукту. На своїй позиції я використовую свої навички  і знання  в сферах дизайна продукту і дизайна з досвіду користувача. В мої обов’язки входядть: побудова інформаційної архитектури, прототипування , тестування продуктів з користувачами і візульний дизайн.

 

В яких проектах ви брали участь?

В Amazon я працювала 4,5 роки. За цей цей час я працювала над Kindle Newsstand (покращила сторінки товарів в журналі), Subscribe with Amazon (редизайн сторінок підписки і редизайн досвіду продавців по публікації їхніх товарів на Amazon), Kindle Education (розробила UI/UX дизайн онлайн курсів з Економіки та Біології, а також розробила дизайн гуртової закупівлі електронних книг на Amazon і їх поширення серед студентів). В останній рік роботи в Amazon я працювала над досвідом електронного читання, ці проекти все ще регулюються договором про нерозголошення. Також, я стала експертом в питаннях дизайну для людей з обмеженими можливостями, виступаю на IT-конференціях і викладаю курс Accessibility UX в Amazon. 

Більш за все в Amazon мені подобалось те, як легко можна було почати новий проект и пробувати щось нове. В 2019 році я зробила дизайн Amazon Locker для музичного фестивалю Coachella. Це був чудовий додатковий проект для мене, адже я люблю робити іллюстрації в вільний час. Після завершення проекту, компанія купила мені два VIP-квитка на фестиваль і оплатила мені переліт і проживання в готелі.

Зараз я з нетерпінням чекаю нових проектів у Facebook. 

Більше інформації про мене можна знайти в Linkedin (запис про роботу в Facebook з'явиться на початку Березня).

 

Розкажіть про  наскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь?

Більш за все я пишаюсь проектом, над яким працювала в Kindle Education. На той момент, в студії була необхідність розробки онлайн курсів з економіки та біології для студентів. На жаль, в нас було недостатньо ресурсів, дизайн підтримки також не було. Для мене це стало чудовою можливістю показати себе, і в той же час попрацювати над чудовим проектом з високою соціальною користю, тому я взяла цей проект, в додаток до своєї основної роботи.

Я пишаюсь цією роботою більше за все тому, що вона допомогла студентам в підготовці до іспитів. Також, без дизайн підтримки цей продукт міг взагалі не реалізуватись. Після реалізації проекту, щоранку я відкривала і перечитувала відгуки користувачів. Це дуже надихало мене працювати далі.
https://dariakrut.com/amazon-study-quiz-ux-design

 

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Обрати професію доволі складно. Вибір великий, і здається, якщо помилитись, то вже неможливо буде щось виправити, і доведеться продовжувати йти по вибраному шляху, оскільки в навчання вкладені гроші, надії рідних. Але якщо не наважитись спробувати щось нове, можна все життя запитувати себе: "А чи могло бути краще?".

Саме в цьому допомагає Академія, надає можливість пробувати щось нове, отримувати необхідні знання, і, разом з тим, навчання в Академії можна поєднувати із навчанням в університеті чи роботою. Саме так було у мене, я навчалась в юридичному університеті і додатково навчалась в Академії. Коли я закінчила навчання, то працювала я теж одночасно юристом та дизайнером. Спробувавши обидві спеціальності на протязі року, я зрозуміла, що дизайн приносить мені радість і саме тут я знайшла себе. Також плюс Академії IT Step в тому, що вона допомагає студентам розвивати затребувані навички, які в данний час дуже актуальні на ринку праці. Традиційні універсистети не так добре справляються з цим завданням.

Також хочу висловити вдячність викладачу Академії – Тарасу Шипці. Він дуже допоміг мені.

 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Я раджу студентам одразу приступати до практики. Немає жодної необхідності чекати завершення навчання для того, щоб брати перші замовлення. Тільки опанували створення веб-дизайну? Чудово! Зразу беріть замолення на цю тему. Більше того, якщо раптом у вас виникнуть запитання стосовно замовлення, ви зможете звернутись до викладача.

Практика надзвичайно важлива. Це можливість скласти портфоліо, закріпити знання, і чому б при цьому ще й не заробити грошей? В інтернеті величезна кількість замовлень і такі платформи як Upwork дають прекрасну можливість віддаленої роботи, яку легко можна поєднувати з навчанням.

Пробні уроки

Щотижня в IT Step Academy проходять пробні уроки для дітей! Перелік усіх івентів шукайте у розділі "Заходи"

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Триває набір в загальноосвітню ліцензовану школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов для 1-11 класів! Тисніть, щоб дізнатися більше!

Детальніше

Триває набір!

Інтернет-маркетинг, Тестування ПЗ (QA), 3Ds Max, Python, UI/UX дизайн -обирай курс для себе поки є вільні місця в групах!

Детальніше

3Ds Max

Новий курс від IT Step Academy! Встигни забронювати місце!

Детальніше

Увага!

Незважаючи на те, що навчальний рік вже давно розпочався, набір до ІТ STEP SCHOOL триває!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності