Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Владислав Коренков

Senior Front End Developer, Scrum Master в Chama The App, м. Амстердам:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

Chama The App, Амстердам, Нідерланди, на посаді Senior Front End Developer, Scrum Master.
Компанія - це нідерландський стартап, який розробляє онлайн платформу з продажу газу користувачам.

Що входить у ваші обов'язки?

Приймаю участь в розробці веб-додатку для управління і контролю продажу, розробляю архітектурні рішення для різних веб-додатків компанії, контролюю інший фронтенд розробників, також я є скрам мастером компанії – слідкую за процесом розробки в команді.

В яких проектах ви брали участь?

За час своєї кар'єри я приймав участь у багатьох проектах, коли працював в AB Soft, Luxoft в Україні, так і за кордоном в нідерландських ІТ-компаніях.
Ознайомитись з історією можна тут:
https://www.linkedin.com/in/vladyslav-korenkov-7577a046/

Розкажіть про найскладніший та найуспішніший проект, яким ви пишаєтесь?

В мене таких проектів було два, і обидва в час моєї роботи в одеській компаніїї AB Soft: Ring Central Softphone і Ring Central Glip.
Це були проекти з написання додатків для бізнес комунікацій з акцентом на телефонію.
Проекти були складні, насичені бізнес логікою, з багатим інтефейсом для користувачів і доволі низькорівневими рішеннями, від кодеків для аудіо до підтримки різних приладів. Ring Central Glip визначний тим, що ми реалізували повноцінну телефонію з невеликою кількістю корпоративних функцій в веб додатку, написаному на JavaScript.

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Навчання в Академії визначило мій вибір професії. В процесі навчання я дуже захопився і зрозумів, що хочу бути програмістом.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії IT Step?

Програмування – це не просто професія, це стиль життя. Навчання потребує доволі багато інвестицій часу в самоосвіту та практику. Навчання не повинно обмежуватись відвідуванням занять і повинно включати в себе самостійний пошук і практику.
Не варто забувати і про соціальний аспект, оскільки зараз проекти створюються не одноосібно, а командами, тому навички спілкування і взаємодії в колективі зараз дуже багато значать. Також не потрібно це ігнорувати і в процесі свого професійного розвитку.

Це досить важка праця, але з іншого боку, це може принести вам багато задоволення і радості від повсякденної роботи, а це доволі цінний бонус і зустрічається далеко не в кожній професії.

Пробні уроки

Щотижня в IT Step Academy проходять пробні уроки для дітей! Перелік усіх івентів шукайте у розділі "Заходи"

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Триває набір в загальноосвітню ліцензовану школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов для 1-11 класів! Тисніть, щоб дізнатися більше!

Детальніше

Триває набір!

Інтернет-маркетинг, Тестування ПЗ (QA), 3Ds Max, Python, UI/UX дизайн -обирай курс для себе поки є вільні місця в групах!

Детальніше

3Ds Max

Новий курс від IT Step Academy! Встигни забронювати місце!

Детальніше

Увага!

Незважаючи на те, що навчальний рік вже давно розпочався, набір до ІТ STEP SCHOOL триває!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності