Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Володимир Лунов

Senior Software Engineer, Team Lead в EDETEK:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

На сьогоднішій день я працюю в EDETEK на позиції Senior Software Engineer Team Lead. Це американська продуктова компанія, яка займається розробкою рішень для клінік, фармацевтичних компаній та виробників медичного обладнання.

Що входить у ваші обов'язки?

Моя основний обов'язок – це управління розробкою одного з продуктів компанії. Процес включає в себе як роботу тімліда, так і роботу над архітектурою бази даних продукту і взаємодія з іншими компонентами системи.

В яких проектах ви брали участь?

За останні 10 років проектів було безліч. На жаль, більшість з них під NDA. З відкритих можна виділити Oracle Field Service Cloud (OFSC).

OFSC – лідер field service management індустрії в США. Кожен третій "технік" Америки використовує наш софт: чи то кур'єрська компанія, ТБ/інтернет провайдер чи обслуговування принетрів. У всіх на мобільних телефонах та планшетах встановлено OFSC. Продукт такого рівня – це робота кількох сотень професіоналів.

Мій внесок в OFSC – це робота девлідом (ведучим спеціалістом) над одним з внутрішніх сервісів, який відповідає за обслуговування гео інформації, шейпами об'єктів на картах, а також різноматних бізнес фіч, які пов'язані з ГЕО інформацією OFSC: https://www.oracle.com/applications/customer-experience/service/field-service-management/
Мій Linkedin: https://www.linkedin.com/in/volodymyr-lunov-38904168/

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Моє вивчення програмування почалось з прочитання книги "С++ за 21 день" і я зрозумів, що тільки теорії і однієї технології буде замало, потрібна практика. В Академії я зміг структурувати свої знання по С++, тут я вивчив десятки технологій і зразу міг використовувати отримані знання в проектах. Ми виконували багато практичних завдань. В Академії чудові викладачі, які допомагали і підказували, якщо раптом щось не виходило з першого разу, за що я їм вдячний.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Можу порадити любити свою справу і завжди вивчати щось нове. Не надіятись на викладача, 90% роботи доведеться робити самому. Тільки так можна чогось досягти.

Пробні уроки

Щотижня в IT Step Academy проходять пробні уроки для дітей! Перелік усіх івентів шукайте у розділі "Заходи"

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Триває набір в загальноосвітню ліцензовану школу з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов для 1-11 класів! Тисніть, щоб дізнатися більше!

Детальніше

Триває набір!

Інтернет-маркетинг, Тестування ПЗ (QA), 3Ds Max, Python, UI/UX дизайн -обирай курс для себе поки є вільні місця в групах!

Детальніше

3Ds Max

Новий курс від IT Step Academy! Встигни забронювати місце!

Детальніше

Увага!

Незважаючи на те, що навчальний рік вже давно розпочався, набір до ІТ STEP SCHOOL триває!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності